06.03.2020

Internetowe szkolenia Web of Science, EndNote i InCites – marzec 2020

Biblioteka Główna AGH zaprasza na bezpłatne szkolenia prowadzone w ramach serii prezentacji internetowych Research. Smarter oraz cyklu szkoleń internetowych Akademia Web of Science i InCites.

Szkolenia w języku polskim na platformie WebEx poprowadzą dr Klementyna Karlińska-Batres oraz Marcin Kapczyński, przedstawiciele firmy Clarivate Analytics.

Tematy szkoleń

Research.Smarter:

• Odkryj integrację Web of Science Core Collection i Derwent Innovations Index
  • Zidentyfikuj wiodące badania za pomocą Essential Science Indicators (ESI)
  • Dowiedz się, w jaki sposób ESI zapewnia dogłębną analizę i porównanie wyników badań, identyfikuje istotne trendy, klasyfikuje najlepsze wyniki i ocenia potencjalnych pracowników i współpracowników.
  • Zdobądź potrzebne informacje na bieżące tematy epidemiologiczne.

Akademia Web of Science i Incites:

• Web of Science – personalizacja
  • Rankingi czasopism w bazie Journal Citation Reports
  • InCites – potrzeba i analiza współpracy naukowej na poziomie międzynarodowym.

Więcej informacji i rejestracja na stronie Biblioteki Głównej w zakładce Aktualności.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH (e-mail: oin@bg.agh.edu.pl, tel. 12 617 32 15)