20.04.2022

IAESTE CaseWeek 2022 w AGH

IAESTE AGH zaprasza studentów AGH do udziału w XIII edycji ogólnopolskich warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20–29 kwietnia 2022 r.

Studenci będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, gdyż warsztaty mają formę case study, a poprowadzą je eksperci z branży technicznej. Taka formuła umożliwi studentom zapoznanie się z realnymi problemami występującymi w codziennej pracy inżyniera, a także pozwoli im rozszerzyć umiejętności zawodowe oraz kompetencje miękkie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

IAESTE CaseWeek to projekt organizowany corocznie, a jego celem jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego. W tym roku warsztaty odbędą się w 10 uczelniach technicznych w 9 miastach.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja