27.03.2021

Hacknarök 5 – konkurs programistyczny w wersji online

Po raz piąty EESTEC AGH Kraków organizuje Hacknarök – 24-godzinny konkurs programistyczny, utrzymany w klimacie nordyckim, skierowany przede wszystkim do studentów krakowskich uczelni technicznych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 marca 2021 r. Zapisy trwają do 8 marca br.

Drużyn (od dwóch do czterech osób) będą rywalizować zdalnie poprzez wskazane komunikatory. Z kolei organizatorzy będą komunikować się z uczestnikami ze specjalnie przygotowanego studia, stream dostępny będzie na platformie YouTube.

Temat konkursowy pozostanie tajemnicą aż do uroczystego otwarcia Hacknaröku. Poza konkursem głównym dla chętnych przygotowane zostaną dodatkowe konkursy poboczne. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej oraz na wydarzeniu na Facebooku.