19.09.2018

Energetyka i Paliwa

W dniach 19-21 września 2018 r. na Wydziale Energetyki i Paliw odbędzie się konferencja naukowa Energetyka i Paliwa 2018.

Celem wydarzenia jest wyeksponowanie interdyscyplinarności nauki i techniki w zakresie paliw i energii, nawiązanie i zacieśnienie kontaktów oraz wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przemysłowych w obszarze szeroko pojętej problematyki konferencji.

Sesje plenarne poświęcone zostaną głównym problemom funkcjonowania paliw i energetyki w gospodarce i społeczeństwie. Z zakresu tej problematyki planowane są dwie sesje:

• Polityka energetyczna i ekologiczna Polski,
  • Energetyka w społeczeństwie, wpływ na różne aspekty życia społeczeństwa, komfort życia, zdrowie.

Sesje tematyczne będą poruszać szeroko rozumiane zagadnienia z następujących zakresów: paliwa, energetyka, środowisko, polityka energetyczna i ekologiczna, ekonomia, zdrowie, społeczeństwo.

Wydział Energetyki i Paliw

19-21 września 2018 r.