DZIEŃ AGH – 9 czerwca

fot. K. Montusiewicz, KSAF AGH

fot. M. Chudy, KSAF AGH

Akademia Górniczo-Hutnicza zaprasza wszystkich pracowników, studentów oraz absolwentów wraz z rodzinami na wielki piknik rodzinny i święto społeczności akademickiej naszej uczelni, czyli DZIEŃ AGH, który odbędzie się 9 czerwca 2018 r. w godz. 13.00-20.00.

Miasteczko Studenckie AGH (korty przy ul. Rostafińskiego) jak co roku będzie miejscem spotkania. Po oficjalnym otwarciu przez przedstawicieli władz uczelni rozpocznie się radosne świętowanie. Nie zabraknie konkursów, loterii i koncertów, a do wspólnej zabawy tradycyjnie porwą uczestników piosenki grane przez występujące na scenie zespoły muzyczne. W tym roku DZIEŃ AGH odbędzie się po raz piąty.

W ramach Dnia AGH odbędzie się także VII Bieg AGH. Zawodnicy mają do wyboru dystanse na 5 i 10 km, których trasa wiedzie ulicą Reymonta, skręca w ulicę Reymana, następnie okrążenie wokół krakowskich Błoń i powrót ulicami Reymana i Reymonta na miejsce startu. Każdy uczestnik, który ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma pamiątkowy medal. Nagroda niespodzianka zostanie przyznana w studenckiej kategorii „Nieobecni tracą” – dla najliczniejszej reprezentacji wydziału AGH. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz internetowy.

Do zobaczenia!

Zeszłoroczny DZIEŃ AGH w relacjach fotograficznych i filmowych