12.05.2018

Brydżowy weekend w AGH

W dniach 12-13 maja 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędą się: Studenckie Mistrzostwa Krakowa oraz Hutnicza Brydżowa Majówka AGH.

Wydarzenia organizowane są przez Uczelnianą Organizację Studencką Just Bridge oraz Małopolski Związek Brydża Sportowego. Patronat honorowy sprawuje Rektor AGH prof. Tadeusz Słomka.

W Studenckich Mistrzostwach Krakowa mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy uczelni wyższych znajdujących się na terenie Małopolski. Tytuł mistrza przypadnie zawodnikowi, który uplasuje się najwyżej w klasyfikacji generalnej uwzględniającej punktację za turniej drużynowy i turniej par.

Hutnicza Brydżowa Majówka AGH ma formułę otwartą i może wziąć w niej udział każda zainteresowana osoba.

Miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza, bud A-0 (aula i sala 380)