23.11.2021

Akademia Mody AGH

23 listopada 2021 r. w Klubie STUDIO odbędzie się pierwszy w historii AGH pokaz mody – Akademia Mody AGH. To nowy projekt Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH.

W role modelek i modeli wcieli się kilkadziesiąt studentek i studentów AGH, którzy zaprezentują na wybiegu m.in. tradycyjne stroje górnicze i hutnicze, kolekcje biznesowe, codzienne oraz glamour. Niezwykłą kolekcję przygotowały projektantki: Anna Nowak-Curyło, Klaudia Klimas, Wiktoria Zimniak, Ewelina Kowal i Justyna Walczak, Kaja Wiatrak oraz Marta Kołodziejak. Wszystkie twórczynie mają na swoim koncie sukcesy w branży modowej, prezentacje kolekcji na największych wydarzeniach modowych na świecie i Europie. Ich twórczość jest doceniania przez magazyny takie jak: „Vogue”, „Fashion Magazine” czy „Forbes” oraz artystów scenicznych, występujących w ich projektach na festiwalach muzycznych.

Za oprawę choreograficzną odpowiada Iwona Radwan-Sado, ekspertka ds. wizerunku, uznana i doświadczona reżyserka i producentka pokazów mody, realizowanych m.in. dla programów telewizyjnych.

W Klubie STUDIO będzie można także oglądać wystawę fotograficzną sesji zdjęciowej
z udziałem studentów-modeli.

Akademia Mody AGH skierowana jest przede wszystkim do studentów, ale także doktorantów i pracowników Akademii. Głównym celem wydarzenia jest szeroko pojęta edukacja w zakresie wizerunku biznesowego.

Obowiązują zapisy.

Regulamin udziału