01.10.2020

#AGHnaŚniadanie – rozpoczęcie 2. serii

1 października br. rusza druga seria porannych spotkań na Zoomie i Facebooku z cyklu #AGH na Śniadanie. Celem wydarzeń jest przybliżenie przyszłym studentom naszej uczelni – bez wychodzenia z domu, bez zobowiązujących strojów, w kapciach, piżamie, z kubkiem kawy i smaczną przekąską.

Co tydzień częstujemy przyszłych studentów Akademii Górniczo-Hutniczej apetyczną porcją informacji w przyjaznej atmosferze, dlatego zachęcamy każdego do dołączenia do naszych porannych spotkań!
Pierwsza odsłona czwartkowych rozmów przy kawie pokazała ogromną potrzebę nawiązania kontaktu przyszłych studentów z Wielką Rodziną AGH. Duża frekwencja, aktywność uczestników spotkań oraz wiele pytań ze strony kandydatów zadecydowały o organizacji kolejnych tematycznych spotkań.

Co tydzień zapraszamy do udziału w #AGHnaŚniadanie różnorodnych gości, przedstawicieli wydziałów, organizacji i działów naszej uczelni, którzy w przystępny sposób odpowiadają na pytania kandydatów. Przyłącz się do nas w kolejny czwartek w godzinach 9:30-10:30!