10.06.2021

AccessEngineering – webinarium dla wykładowców

Biblioteka Główna AGH zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu online poświęconemu platformie AccessEngineering, która od 1 czerwca br. jest dostępna dla społeczności AGH w ramach subskrypcji Biblioteki. 60-minutowe webinarium pt. Faculty Resources & Books (w języku angielskim) odbędzie się 10 czerwca, w godzinach 13.30–14.30.

Poprowadzi je Ashley Sowa, digital platform trainer z firmy McGraw-Hill. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób AccessEngineering umożliwia integrację dostępnych na platformie zasobów oraz narzędzi z prowadzonymi zajęciami, w celu poprawy kształcenia studentów. Poruszone zostaną następujące tematy:

• Mapowanie programów nauczania i ulepszone wyszukiwanie w celu znalezienia odpowiednich treści;
  • Trwałe adresy URL do udostępniania treści studentom;
  • Opcje filtrowania służące do odszukania poszczególnych problemów inżynieryjnych oraz zawężenia rezultatów do określonych typów treści, a nawet określonych równań naukowych;
  • Aktywne zasoby edukacyjne, w tym studia przypadków, projekty wizualizacji właściwości materiałów i kalkulatory arkuszy kalkulacyjnych;
  • Ponad 700 podręczników i 1000 filmów instruktażowych pokrywających wszystkie specjalności inżynierskie;
  • Dodatkowe wsparcie dla studentów poprzez samouczki wideo i przewodniki po rozwiązaniach.

Link do rejestracji

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej BG, tel. 12 617 32 15, e-mail: oin@bg.agh.edu.pl