05.11.2020

Access Engineering – szkolenie online

Biblioteka Główna AGH zaprasza na szkolenie online na temat bazy Access Engineering, które odbędzie się 5 listopada o godz. 13.00.

Uwaga: nastąpiła zmiana osoby prowadzącej, języka szkolenia oraz platformy szkolenie w języku angielskim na platformie ZOOM poprowadzi Yuan Bock.

Link do szkolenia

Access Engineering to multimedialna, interaktywna, na bieżąco aktualizowana baza wiedzy, oferująca dostęp do podręczników, monografii, filmów wideo, interaktywnych wykresów, tabel i kalkulatorów naukowych z zakresu nauk ścisłych, nauk matematyczno-przyrodniczych, fizyki, nauk inżynieryjno-technicznych, informatyki.

Baza Access Engineering jest dostępna dla społeczności AGH na zasadzie testu, który potrwa do 10 listopada br.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej BG (tel. 12 617 32 15, e-mail: oin@bg.agh.edu.pl)