Wydarzenia w AGH

30 marca 2023 r. w godz. 9.00–10.20 odbędzie się webinar pt. „Wniosek do Horyzontu Europa – część administracyjna (A)” dotyczący konkursów, w których projekty realizowane są w międzynarodowych konsorcjach (II filar programu).

Szkolenie skierowane jest do naukowców, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o europejskie finansowanie na badania i innowacje.

Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• jaki jest zakres wniosku o dofinansowanie w programie Horyzont Europa,
  • jak wypełnić część administracyjną wniosku,
  • jak poruszać się po platformie służącej do wypełnienia wniosku o dofinansowanie.

Webinar poprowadzi Agnieszka Bujny – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.