Wydarzenia w AGH

Centrum e-Learningu AGH zaprasza na webinar „Student w centrum – jak projektować zajęcia”, który odbędzie się 11 października 2022 r. w godz. 10.00–11.00.

Zaangażowany, aktywny i bardziej samodzielny student, nauczyciel jako „facilitator”, aktywne metody pracy, wzajemne zaufanie, uczenie się na realnych problemach, otwartość na różne rozwiązania – to tylko niektóre założenia projektowania zajęć zorientowanych na studenta.

Podczas webinaru przedstawione zostaną założenia, korzyści, warunki brzegowe oraz wyzwania wynikające z tego sposobu projektowania. Prowadzący podzielą się także kilkoma pomysłami, jak szybko włączyć to podejście do własnej praktyki i dzięki temu zwiększyć zaangażowanie studentów w zajęcia.

Informacje, zapisy