Wydarzenia w AGH

Jaki jest przepis na dobrą relację ze studentami? Czego oczekują od tej relacji studenci, a czego prowadzący zajęcia? I jak tę relację nawiązać, prowadząc wykład, laboratoria czy seminarium? To tematy webinaru Centrum e-Learningu AGH pt. „Jak zostać Przyjacielem Studenta?”. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2022 r. o godz. 11.00–12.30.

Gośćmi Wojciecha Barana z CeL AGH będzie czworo nauczycieli akademickich, wyróżnionych nominacją do lauru dydaktyka AGH w kategorii „Przyjaciel Studenta”: mgr Barbara Dulba (SJO), dr inż. Katarzyna Matusiak (WFiIS), dr inż. Natalia Schmidt-Polończyk (WILiGZ), mgr inż. Paweł Mazurek (WIMiR).

Uczestnicy webinaru wspólnie poszukają odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

• jak skutecznie skracać dystans na uczelni?
  • jak znaleźć wspólny język, gdy piętrzą się różnice międzypokoleniowe?
  • jak uniknąć obustronnych uprzedzeń?
  • skąd wziąć szczyptę wzajemnego zaufania, bez którego o przyjaznych stosunkach nie może być mowy?

Więcej informacji, rejestracja