Wydarzenia w AGH

Działające przy Wydziale Energetyki i Paliw Koło Naukowe Energetyków Jądrowych „Uranium” zaprasza do udziału w V Akademickim Forum Energii Jądrowej, które odbędzie się w AGH (bud. C-6, sale 307–308) w dniach 19–21 kwietnia 2023 r.

Akademickie Forum Energii Jądrowej jest cyklicznym wydarzeniem naukowym promującym przede wszystkim technologie oraz innowacje w energetyce jądrowej, medycynę nuklearną, odbiór energetyki jądrowej w społeczeństwie.

Celem wydarzenia jest promocja zastosowań z dziedziny energii jądrowej oraz kwestii związanych ze zmianami klimatu. Podczas konferencji odbywać się będą debaty eksperckie i studenckie, prelekcje specjalistów polskich i zagranicznych z dziedziny energii jądrowej i klimatu oraz prezentacje studentów uczelni z całej Polski.

Rejestracja trwa do 7 kwietnia br. (link do formularza)