Wydarzenia w AGH

Szkolenie: Pakiet Widening – szansa na rozwój polskich jednostek badawczo-naukowych
  • 30.05.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza na szkolenie dotyczące Pakietu Widening w programie Horyzont Europa. Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej 30 maja 2023 r. w godz. 10.30–12.00 na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24, budynek Galerii GIL, sala Konferencyjna CTT PK, II piętro).

Zakres tematyczny szkolenia:

• wprowadzenie do pakietu Widening (szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej),
  • zasady udziału w konkursach oraz sposób finansowania,
  • wybrane konkursy pakietu Widening na lata 2023–2024.

W programie Horyzont Europa przeznaczono specjalne fundusze na upowszechnianie doskonałości naukowej i poszerzanie uczestnictwa. Środki finansowe są dedykowane uniwersytetom i instytucjom badawczym w słabiej rozwiniętych regionach Europy (m.in. Polska).

Szkolenie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.