Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza na szkolenie pt. „Horyzont Europa w pigułce”, które odbędzie się w formule online 21 kwietnia 2023 r. w godz. 10.00–11.30.

Horyzont Europa to już dziewiąty program ramowy w zakresie badań i innowacji, przewidziany na lata 2021–2027, z rekordowym budżetem ok. 95,5 mld euro.

Podczas spotkania przybliżone zostaną ogólne zasady programu, rodzaje konkursów, finansowanie oraz korzyści jakie niesie za sobą uczestnictwo w międzynarodowych projektach badawczych i innowacyjnych.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych możliwościami udziału w projektach finansowanych bezpośrednio z Komisji Europejskiej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.