Wydarzenia w AGH

Opuszczające co roku mury uczelni kolejne roczniki absolwentów to dla AGH powód do dumy. Z osobami, które obroniły prace magisterskie w 2022 r., będziemy 26 listopada br. wspólnie celebrować Święto Absolwentów AGH.

To pierwsza tego typu uroczystość w historii Akademii. Chęć uczestnictwa w niej zadeklarowały trzy wydziały: Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska; Matematyki Stosowanej; Zarządzania.

Uroczystość z udziałem absolwentów studiów stacjonarnych II stopnia, władz AGH oraz zaproszonych gości odbędzie się w auli AGH (Kraków, al. A. Mickiewicza 30) o godz. 10.00.

Informacje organizacyjne:

• do udziału w uroczystości zapraszamy absolwentów, którzy obronili prace magisterskie w roku 2022;
  • podczas uroczystości wręczane będą okolicznościowe listy gratulacyjne;
  • każdy uczestnik wydarzenia wystąpi w todze i birecie – odświętnym stroju absolwenta;
  • po części oficjalnej w auli AGH przewidziane są wspólne zdjęcia w holu budynku głównego (A-0) oraz czas na indywidulane sesje zdjęciowe.

Linki rejestracyjne:

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Centrum Komunikacji i Marketingu AGH (e-mail: absolwent(at)agh.edu.pl, tel. 12 617 46 91).