Wydarzenia w AGH

8 grudnia 2022 r. o godz. 11.30 na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (bud. C-4) odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne z Grupą Roboczą ds. BIM (ang. Building Information Modeling, czyli modelowanie informacji o budynku).

Spotkanie dotyczyć będzie perspektyw wdrożenia otwartych standardów cyfrowych w budownictwie, a tematyka rozmów i konsultacji obejmie m.in. możliwości przekazywania cyfrowych danych budowlanych z wykorzystaniem schematu IFC.

Do udziału zaproszeni są przedstawiciele uczelni wyższych oraz podmiotów otoczenia społeczno-gospodarczego.
Rejestracja trwa do 2 grudnia br., do godz. 11.00. Formularz rejestracyjny

Koordynatorem spotkania jest działający w AGH Zespół Badawczy Technologii Informacyjnych w Inżynierii Lądowej.

Grupa Robocza ds. BIM została powołana przy Ministerstwie Rozwoju i Technologii.