Wydarzenia w AGH

Ponad 120 pracodawców z całej Polski, reprezentujących kilkanaście różnych branż przedstawi swoje oferty pracy, praktyk i staży podczas Targów Pracy AGH, które odbędą się w Klubie STUDIO w dniach 21–22 marca 2023 r. w godz. 10.00–16.00.

Szeroka oferta firm reprezentowanych na Targach Pracy AGH daje możliwość znalezienia pracy w niemalże każdej dyscyplinie. Katalog wystawców obejmuje branże automatyki, budownictwa, energetyki, ekologicznych źródeł energii, ale także informatyki, ekonomii, social mediów, turystyki czy zarządzania. W związku z tak bogatą ofertą pracę czy staż mogą na wydarzeniu znaleźć studenci i absolwenci wszystkich uczelni z Krakowa i okolic.

Dodatkowo, jak co roku, Centrum Karier AGH przygotowuje osobne stoisko, na którym uczestnicy targów będą mogli skonsultować swoje CV lub profil na Linkedinie, które aktualnie pełnią niezwykle istotną role w procesach rekrutacyjnych i poszukiwaniu pracy.

Do udziału w wydarzeniu zachęcane są osoby niepełnosprawne. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH zapewni zainteresowanym wsparcie asystenta lub tłumacza języka migowego.

Targi Pracy AGH organizowane są od ponad 20 lat przez Centrum Karier AGH. To jedno z większych wydarzeń tego typu w Polsce przygotowywane przez uczelnie.

Targi są bezpłatne i mogą w nich uczestniczyć wszystkie osoby poszukujące ciekawych ofert pracy, staży czy praktyk studenckich.

Szczegółowe informacje, lista wystawców oraz program