Wydarzenia w AGH

fot. Dreamstime

Zdjęcie przedstawia fragmenty dłoni trzymającej kredę. Za nią znajduje się tabliza zapisana hasłami: sift skills, creativity, team building, coaching, influencing, communication.
Soft Skills Academy – bezpłatne warsztaty z umiejętności miękkich
  • 05.12.2022
  • 10.12.2022

W dniach 5–10 grudnia 2022 r. w AGH odbędzie się 13. edycja Soft Skills Academy – bezpłatnych warsztatów z umiejętności miękkich.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy z zakresu przywództwa, organizacji pracy, work-life balance, produktywności, kreatywności, komunikacji czy design thinking. Na uczestników czekają ścieżki tematyczne z warsztatami dobranymi do różnych osobowości. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, a uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Do prowadzenia warsztatów i wykładów zapraszani są ludzie, którzy umiejętności miękkie mają opanowane do perfekcji i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą. Są to zarówno profesjonaliści, pracujący w znanych firmach, jak i niezrzeszeni mówcy.

Organizatorem Soft Skills Academy jest EESTEC AGH KRAKÓW – międzynarodowa organizacja studencka zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy.

Szczegółowe informacje, harmonogram