Wydarzenia w AGH

Wydział Zarządzania zaprasza studentów ostatnich lat studiów stacjonarnych na szkolenie ze skanu 3D (Trening obsługi Geomagic Design X oraz Geomagic Control X), które odbędzie się w terminie 21–25 listopada 2022 r. w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju AGH II.

Szkolenie jest przeznaczone dla studentów, którzy planują zakończyć studia inżynierskie, licencjackie bądź magisterskie najpóźniej we wrześniu 2023 r. Będzie odbywać się na Wydziale Zarządzania (bud. D-14) w Laboratorium Innowacji Inżynierskich (s. 206) wyposażonym w oprogramowanie Geomagic Design X oraz Geomagic Control X oraz przemysłowy bezdotykowy skaner 3D światła strukturalnego firmy SmartTech3D 10MPix (zielone światło) wraz z osprzętem.

Każdy uczestnik przejdzie szkolenie w wymiarze 12 h, które zakończy się uzyskaniem certyfikatu/zaświadczenia.

Uczestnicy powinni wybrać z harmonogramu grupę preferowaną, do której będą mogli uczęszczać bez konfliktu ze swoimi normalnymi zajęciami dydaktycznymi, oraz grupę tzw. drugiego wyboru. W przypadku nałożenia się zajęć szkoleniowych z normalnymi zajęciami student powinien ustalić zaliczenie/odrobienie zajęć z prowadzącym. W tym przypadku Wydziałowe Biuro Projektu WZ może wystawić zaświadczenie o uczęszczaniu studenta na kurs skanu 3D.

Procedura zapisów

• zgłoszenie chęci udziału w kursie wraz z wyborem preferowanej grupy do Wydziałowego Koordynatora Projektu – dr. inż. Adama Rysia – drogą elektroniczną na adres arys(at)agh.edu.pl
  • wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych w Biurze Projektu (bud. D-14, pok. 111, pn.-pt. godz. 8.00–15.00);
  • poddanie się początkowemu (przed pierwszymi zajęciami) i końcowemu (po ostatnich zajęciach) bilansowi kompetencji.