Wydarzenia w AGH

16 i 17 listopada 2022 r. w formie hybrydowej odbędzie się wydarzenie, które ma na celu pomóc studentom odnaleźć się w świecie rekrutacji – Level Up Your Skills.

Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda proces rekrutacji, poznają tajniki rekruterów, sprawdzą swoje umiejętności miękkie, zdobędą doświadczenie, które pozwoli zminimalizować stres podczas przyszłych spotkań z rekruterami, otrzymają wskazówki dotyczące CV.

W trakcie wydarzenia każdy rekruter będzie mógł przeprowadzić 9 próbnych rozmów rekrutacyjnych, po których przekaże studentowi informację zwrotną. Zaplanowane są także krótkie szkolenia o tematyce związanej z przygotowaniem się do rozmowy rekrutacyjnej.

Udział w wydarzeniu (stacjonarny lub zdalny) jest bezpłatny.

Organizatorem Level UP Your Skills AGH jest IAESTE AGH (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) – stowarzyszenie, którego celem jest umożliwienie studentom uczelni technicznych zdobywanie naukowych i zawodowych doświadczeń poza granicami ojczystego kraju, a także integracja międzynarodowa.

Szczegółowe informacje i rejestracja