Przejdź do treści Przejdź do stopki
Wydarzenia w AGH

Wydarzenia w AGH

Kluczowe kwestie dotyczące poszukiwania partnerów i udziału w konsorcjach projektowych Programu Horyzont Europa
  • 15.03.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenia online (na platformie Webex) pt.: „Kluczowe kwestie dotyczące poszukiwania partnerów i udziału w konsorcjach projektowych Programu Horyzont Europa”, które odbędzie się 15 marca 2023 r. w godz. 12.00–13.00.

Podczas spotkania poruszane będą zagadnienia dotyczące zasad planowania i organizacji współpracy międzynarodowej. Uczestnicy dowiedzą sie także, co należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia zespołu, a jakie kwestie rozważyć na dalszym etapie realizacji projektu.

Szkolenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców a także przedstawicieli innych instytucji zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Rejestracja na spotkanie

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów zarejestrowane osoby otrzymają e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa powyżej, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

Stopka