Przejdź do treści Przejdź do stopki
Wydarzenia w AGH

Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na wydarzenie z cyklu „Doskonałość naukowa – Kariera naukowa z Horyzontem Europa”, które odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. w Warszawie (Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79).

Podczas sotkania, które adresowane jest do naukowców chcących skorzystać z możliwości, jakie oferuje Program Ramowy UE Horyzont Europa, padną odpowiedzi na pytania:

  • dlaczego warto świadomie budować międzynarodową ścieżkę kariery naukowej i jak się za to zabrać?
  • które instrumenty HE warto przy tym wziąć pod uwagę i co się z tym wiąże?

Eksperci KPK przedstawią ofertę filaru I Horyzontu Europa: Excellent Science. Wystąpią przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

W spotkaniu wezmą także udział zaproszeni przez KPK prelegenci – laureaci grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), Działań Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) oraz koordynatorzy projektów finansowanych ze środków Komisji Europejskiej. Goście podzielą się doświadczeniami i opowiedzą o swoich drogach do sukcesu.

Możliwość osobistego spotkania z laureatami oraz ekspertami merytorycznymi będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat zarówno strategicznego podejścia do wyboru właściwych instrumentów z portfolio HE, jak i praktycznych aspektów aplikowania o granty z tego programu.

Program spotkania i rejestracja

Stopka