Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na szkolenie online na temat finansowania typu Lump Sum w projektach Horyzont Europa. Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia 2023 r. w godz. 10.00–11.30.

W programie Horyzont Europa coraz częściej można się spotkać z finansowaniem ryczałtowym – projekty typu Lump Sum. Występują one równolegle z projektami rozliczanymi w formie refundacji kosztów, do których beneficjenci zdążyli się już  przyzwyczaić uczestnicząc w poprzednich programach ramowych.

W trakcie szkolenia omówiona zostanie specyfika projektów typu Lump Sum. Przedstawione zostaną również uwagi praktyczne, które mogą być pomocne na etapie składania wniosku oraz realizacji.

Szkolenie poprowadzą: Barbara Trammer (NCBR-KPK) i Agata Bartoszewska (HPK – Polska Zachodnia).

Obowiązuje rejestracja.

AGENDA