Przejdź do treści Przejdź do stopki
Wydarzenia w AGH

Wydarzenia w AGH

AGH jest jednym z partnerów Europejskiego Forum Młodych Liderów – wydarzenia, które towarzyszy XV Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach i odbędzie się w dniach 24–26 kwietnia 2023 r. To będą trzy dni inspirujących spotkań, debat i warsztatów skierowanych do młodych ludzi przed 30 rokiem życia.

Jak mądrze rozwijać karierę i kompetencje poprzez aktywność społeczną? Jaka jest przyszłość młodych w czasach sztucznej inteligencji? Juniorzy na rynku pracy – co zachęca do działalności, a co wręcz przeciwnie? Biznes w poszukiwaniu młodych talentów – jak skutecznie zaplanować karierę? – to tylko wybrane tematy Europejskiego Forum Młodych Liderów.

Na uczestników czekają: debaty, networking, integracja – „forum po godzinach”, spotkania z liderami obecnymi na Europejskim Kongresie Gospodarczym, wystąpienia ekspertów, miniwykłady, prezentacje, dyskusje, sesje plenarne i tematyczne, warsztaty i imprezy towarzyszące.

Tematyka spotkań jest zgodna z Agendą ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 i Europejskiej Strategii na rzecz Młodzieży na lata 2019–2027 oraz z ogłoszonym przez Komisję Europejską rokiem 2023 Europejskim Rokiem Umiejętności.

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja.

Język wydarzenia: polski i angielski

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach i Muzeum Śląskie

Agenda

O wydarzeniu

Stopka