Wydarzenia w AGH

Ośmioro pomysłodawców/czyń zaprezentuje efekty swoich prac inkubacyjnych nad innowacyjnymi projektami i powalczy o nagrodę główną podczas Demo Day Strefy Pomysłodawcy 4.0. Do obserwowania finałowych zmagań, które odbędą się 17 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w Centrum Informatyki AGH, zaprasza Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH.

Finaliści/stki mają za sobą etap pracy inkubacyjnej z doradcami i menadżerami oraz realizację MVP (ang. Minimum Viable Product, minimalna wersja produktu). Do zdobycia jest nagroda w wysokości 5 tys. zł. Efekty prac oceniać będą eksperci: przedstawiciele funduszy oraz instytucji wspierających innowacyjne projekty, a także po jednym przedstawicielu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz konsorcjantów Strefy Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0.

Demo Day organizuje konsorcjum, które realizuje projekt Strefa Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0. Konsorcjantami są: Puławski Park Naukowo-Technologiczny sp. z o.o. (lider), Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH sp. z o.o. (spółka celowa AGH). Demo Day odbędzie się po raz trzeci.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć studenci oraz pracownicy krakowskich uczelni, a także osoby zainteresowane poznaniem nowych technologii ułatwiających życie. Aby wziąć udział w Demo Day należy się zarejestrować. Wydarzenie będzie też można śledzić na żywo na kanale YouTube. Zarówno stacjonarni uczestnicy, jak i widzowie transmisji mogą wziąć aktywny udział w ocenie pomysłów, wyłaniając tym samym laureata nagrody publiczności.

Więcej informacji, agenda

Finaliści i finalistki Demo Day oraz ich pomysły

Martyna Jakubowska
APOSpiele – abstrakcyjna gra strategiczna z dwupoziomową mechaniką