Wydarzenia w AGH

ChatGPT w akcji: odkrywamy nowe perspektywy i możliwości pracy nauczycieli akademickich (webinar)
  • 23.05.2023

Centrum e-Learningu i Innowacyjnej Dydaktyki AGH zaprasza na webinar pt. „ChatGPT w akcji: odkrywamy nowe perspektywy i możliwości pracy nauczycieli akademickich” , który odbędzie się 23 maja 2023 r. o godz. 10.00–11.30.

Jak wykorzystać innowacyjne narzędzie w edukacji akademickiej, aby usprawnić nauczanie i motywować studentów? Jak efektywnie opracować program nauczania, tworzyć angażujące materiały dydaktyczne i monitorować postępy uczniów za pomocą tego zaawansowanego narzędzia?

Uczestnicy webinaru poznają sekrety, jakie kryją się za ChatGPT, i odkryją, jak może ono zrewolucjonizować ich podejście do nauczania.

Plan webinaru:

• przygotowanie syllabusa
  • planowanie zajęć z przedmiotów technicznych
  • tworzenie materiałów dydaktycznych
  • sprawdzanie wiedzy i ocena
  • informacja zwrotna i wsparcie
  • podsumowanie i pytania

Prelegent: dr inż. Krzysztof Kluza (WEAIiIB)
Prowadzenie: Marta Stąporek (CeLiID)

Obowiązują zapisy.