Współpraca - aktualności

Sala konferencyjna w budynku głównym AGH, A-0. Od lewej stoją prezes Radosław Putek oraz Prorektor Marek Gorgoń. Panowie ubrani w eleganckie garnitury, białe koszule, krawaty. W dłoniach trzymają zielone teczki ze złotym logo AGH, a w nich podpisane porozumienie. Za nimi stoi stół prezydialny, a na ścianie wiszą trzy gabloty w których zamieszczone są godło AGH oraz insygnia władzy: berło i topór ceremonialny.

fot. Zbigniew Sulima

Porozumienie o współpracy z firmą WEBCON

10 października 2022 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy AGH i firmą WEBCON.

W imieniu AGH porozumienie podpisał Prorektor ds. Nauki AGH prof. Marek Gorgoń. Firmę WEBCON reprezentował prezes zarządu Radosław Putek.

Strony zadeklarowały zamiar współpracy w zakresie:

• promocji rozwiązań związanych z szeroko rozumianą transformacją cyfrową oraz platformami low-code,
  • inicjowania prac naukowo-badawczych, mających na celu wymianę wiedzy pracowników AGH i WEBCON,
  • współpracy dydaktycznej, w szczególności udostępnianie środowisk szkoleniowych, a także współpracy przy prowadzeniu praktyk i staży zawodowych,

***

Firma WEBCON jest największym w Polsce dostawcą oprogramowania klasy BPM (Business Process Management) do automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi oraz realizowania elektronicznego obiegu dokumentów. Platforma WEBCON BPS, wykorzystując technologię low-code, skutecznie wspiera wdrażanie nowych modeli biznesowych.