18.03.2021

Podaj dalej „Nature Masterclass”!

Przypominamy, iż w ramach Projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, od 1 października 2020 r. wszyscy pracownicy i doktoranci AGH uzyskali możliwość podniesienia swoich kwalifikacji z zakresu przygotowywania publikacji i efektywnej współpracy naukowej poprzez kursy on-line opracowane przez redaktorów czasopism Nature Research.

Jak dotąd ponad 300 pracowników naukowych i doktorantów AGH zarejestrowało się do udziału w kursach. Otrzymaliśmy wiele entuzjastycznych komentarzy od tych, którzy je ukończyli, m.in.:

– Kurs jest na tyle ciekawy oraz prowadzony w łatwy i przyjemny sposób, że w wolnej chwili będę kontynuował inne szkolenia;

– Koniecznie będę polecał ten kurs innym;

– Forma kursu jest bardzo angażująca i zachęca do kontynuowania rozpoczętych lekcji.

Jesteśmy przekonani, że udział w w/w kursach może mieć bezpośrednie przełożenie na poprawę wyników zbliżającej się ewaluacji AGH i jej jednostek, poprzez podniesienie umiejętności pisania publikacji naukowych i poprawę współczynnika prac przyjętych do dobrych, bardzo dobrych i wybitnych anglojęzycznych czasopism naukowych. Dlatego zwiększenie frekwencji udziału w w/w kursach leży w interesie całej społeczności AGH.

W związku z powyższym zachęcamy do podzielenia się potencjalnymi dobrymi doświadczeniami z kursami Nature ze współpracownikami i doktorantami w AGH.

Okres dostępu do kursów: od 1 października 2020 r. do 30 września 2021 r.

Metoda dostępu: rejestracja przy pomocy adresu poczty elektronicznej z domeny agh.edu.pl.

Szczegółowe informacje nt. „Nature Masterclass”