10.12.2021

Świętujemy Dzień Górnika – Barbórka w AGH 2021

fot. źródło barborka.agh.edu.pl/galeria.html

Rektor AGH prof. Jerzy Lis oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami prof. Marek Cała zapraszają pracowników, studentów, absolwentów i wszystkich przyjaciół Akademii do udziału w uroczystościach z okazji Dnia Górnika. Kulminacja tegorocznej Barbórki w AGH przypadnie na 10 grudnia.

Kończąca obchody święta górników Biesiada Górnicza odbędzie się wyjątkowo dwa miesiące później, 10 lutego 2022 r.

9 grudnia

8.30 – uroczyste otwarcie 62. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH (bud. A-0, Aula AGH)

9.30 – obrady konferencyjne

17.00 – podsumowanie 62. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH – wręczenie dyplomów