21.10.2021

MasterClass z NASA

21 października 2021 r. w godzinach 16.00–19.00 w wersji online odbędzie się MasterClass z NASA. AGH jest partnerem wydarzenia.

Gośćmi MasterClass z NASA będą:

• Art B. Chmielewski (NASA),
  • prof. Michał Heller (wybitny teolog, filozof i pasjonat nauk ścisłych, doktor honoris causa AGH),
  • Jeffrey Sachs (ekonomista; Harvard University),
  • Kate Raworth (ekonomistka; Oxford University, Cambridge University),
  • Mike Walsh (ekspert w zakresie sztucznej inteligencji),
  • Guy Consolmagno (planetolog, astronom, popularyzator nauki; Watykańskie Obserwatorium Astronomiczne).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji, która prowadzona jest poprzez stronę internetową masterclassnasa.org.

MasterClass to cykl inspirujących spotkań, podczas których poruszane są zagadnienia z pogranicza nauki, technologii, kultury i gospodarki. Zaproszeni goście podczas ożywionych dyskusji prezentują różnorodne stanowiska i poglądy. Organizatorem cyklu jest Fundacja Centrum Twórczości Narodowej.