Studenci - aktualności

Wydarzenia

Chcesz rozwijać swoją ścieżkę kariery w kierunku przedsiębiorczości i biznesu? Weź udział w XI edycji Wiosny Przedsiębiorców odbywającej się pod hasłem „Samorozwój kluczem do sukcesu”. Wydarzenie, które organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów AGH, odbędzie się 25 marca 2023 r. w AGH (bud. D-14, sala A0.3).

Wiosna Przedsiębiorców to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów. Uczestnicy wydarzenia zdobędą niezbędne informacje na temat prowadzenia własnego biznesu oraz stawiania pierwszych kroków w kierunku przedsiębiorczości. Wykwalifikowana kadra prelegentów oraz przedsiębiorcy z Krakowa pokażą, jak ważny jest samorozwój, a także jak łatwo założyć własny biznes.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca br., do godz. 18.00.

Formularz rejestracyjny