Studenci - aktualności

Wydarzenia

Wydział Zarządzania wraz z Wydziałową Radą Samorządu Studentów WZ AGH oraz Kołem Naukowym Transpeed zapraszają studentów i koła naukowe do udziału w spotkaniu dotyczącym konsultacji wyników i potrzeb szkoleniowych realizowanych w ramach międzynarodowego projektu RMs Manager. Wydarzenie odbędzie się w Klubie STUDIO (ul. Budryka 4) 28 listopada 2022 r. w godz. 12.00–13.00.

Celem projektu RMs Manager, realizowanego przez Wydział Zarządzania – jako lidera – wspólnie z partnerami z Polski, Włoch, Finlandii, Słowacji, Hiszpanii, Grecji i Ukrainy, jest opracowanie nowego kursu dla studentów uczelni technicznych, pozwalającego na przygotowanie profesjonalnego personelu w zakresie zarządzania w sektorze surowców, przy wykorzystaniu dobrych praktyk europejskich.

W kursach i warsztatach zrealizowanych w ramach projektu uczestniczyło już ponad 200 studentów i doktorantów, a ich kontynuacja wymaga konsultacji, aby w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom w zakresie wykształcenia młodej kadry w kontekście zmian rynkowych i wymagań prawnych w obszarze środowiskowym i społecznym.

Wyniki projektu przedstawią: Ewa Dziobek z Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energii Polskiej Akademii Nauk oraz dr hab. Joanna Kulczycka, prof. AGH. Po prezentacji odbędzie sie dyskusja.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Wydarzenie  jest realizowane w ramach VIII edycji konferencji Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Startup – Przemysł.