Studenci - aktualności

Kolorowa grafika informacyjna z nazwą i datą wydarzenia.
Naukowo, artystycznie, sportowo, społecznie? Działaj! Targi Organizacji Studenckich AGH

Kończysz zajęcia dydaktyczne i nie masz pomysłu co zrobić z wolnym czasem? Zobacz co robią inni! Odwiedź Targi Organizacji Studenckich AGH (TOS AGH). Wydarzenie odbędzie się 12 października w godz. 10.00–15.00.

TOS AGH to wyjątkowa okazja, aby jednego dnia poznać liczne organizacje studenckie i koła naukowe działające w AGH. Wiele z nich prowadzi w październiku nabory. Warto porozmawiać z ich przedstawicielami, dowiedzieć się czym się zajmują i jakie sukcesy odnoszą.

Jest w czym wybierać: projekty naukowe, często interdyscyplinarne, muzyka, śpiew, taniec, sport, media, akcje społeczne… lokalnie i globalnie…

Organizatorem Targów Organizacji Studenckich AGH jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH.

Miejsce: kampus AGH, bud. B-6 i B-8 (korytarze)