Studenci - aktualności

Wydarzenia

Juwenalia Krako(w)skie – wielkie święto studenckie w Krakowie – odbędą się w dniach 16–21 maja 2023 r. Studenci i studentki usłyszą ulubionych artystów na żywo, zmierzą się ze sobą w sportowej rywalizacji, a przede wszystkim będą się świetnie bawić.

Zaplanowano cztery specjalne strefy: Plaża (Akademia Górniczo-Hutnicza), Żaczek (Uniwersytet Jagielloński), Polibuda (Politechnika Krakowska), Zielona (Akademia Wychowania Fizycznego). A co w programie? Tradycyjny korowód studencki, projekty kulturalne, kino plenerowe, imprezy klubowe, zawody sportowe, niespodzianki i przede wszystkim koncerty ponad 30 gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Szczegółowy harmonogram, bilety, opisy wydarzeń

Bądź na bieżąco!  facebook.com/JuwenaliaKrakowskie/

Głównym organizatorem Juwenaliów Krako(w)skich 2023 są uczelnie należące do związku PSSUK (Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa) oraz Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica, Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Bratniak, Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej.