Studenci - aktualności

Wydarzenia

Lata 40. i 50. XX w., mrok, chłód, trudne decyzje do podjęcia, brak jednoznacznego podziału na dobro i zło. Taki będzie Larp AGH „Cisza po burzy”, który odbędzie się na terenie kampusu AGH 11 czerwca 2022 r., w ramach Dnia AGH. Wydarzenie skierowane jest do studentów i pracowników uczelni.

Cisza po burzy to larp noir, opowiadający o grupie ludzi „na krawędzi”, których ścieżki krzyżują się w mglistą i chłodną noc. Każde z nich patrzy tego wieczoru w kolory mieniące się na dnie ziejącej przed nimi przepaści. Każde wciąż na nowo przeżywa dramatyczne wydarzenia minionej doby. Każde gorączkowo zastanawia się, w którą stronę skierować kroki.

Larp potrwa około dwóch godzin. Wymagane będą stroje w ogólnym klimacie noir (tj. lat 40. i 50. XX w.) zawierające elementy charakterystyczne dla przydzielonych graczom ról.

Udział w larpie jest bezpłatny. Uczestników wydarzenia zachęcamy do dobrowolnej wpłaty na specjalne konto pomocowe utworzone przy Fundacji dla AGH (nr konta: 02 1240 4575 1111 0000 5461 5391, w tytule dopisek: „AGH dla Ukrainy”). Wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie.

Formularz zgłoszeniowy wraz z listą postaci