Studenci - aktualności

Wydarzenia

Tegoroczna edycja warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek odbędzie się w terminie 8–19 maja.

Celem wydarzenia jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego. IASTE CaseWeek to także możliwość pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Dzięki „studium przypadku” studenci zmierzą się z praktycznymi problemami spotykanymi na co dzień w przemyśle, branży IT czy też w medycynie.

Warsztaty poprowadzą eksperci z wiodących na rynku przedsiębiorstw. Uczestnicy – oprócz sprawdzenia swojej wiedzy – wzbogacą CV.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a uczestnictwo – potwierdzone certyfikatem.

Obowiazuje rejestracja.

Szczegółowe informacje

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) to stowarzyszenie założone w 1948 r. w londyńskim Imperial College w celu integracji i promowania międzynarodowego zrozumienia po II wojnie światowej. Od początku swojego istnienia IAESTE zorganizowało wymiany dla 350 000 studentów, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju młodych inżynierów i naukowców.