Studenci - aktualności

Wydarzenia

Zespół Przedsiębiorczości Akademickiej AGH zaprasza wszystkich członków naszej społeczności do udziału w trzeciej edycji Dnia Otwartego PA, który odbędzie się 28 marca 2023 r. o godz. 13.00, w klubie STUDIO (ul. Budryka 4).

Wydarzenie ma służyć promocji idei przedsiębiorczości akademickiej wśród naukowców, doktorantów i studentów AGH.

Motywem przewodnim będzie prezentacja sposobów finansowania innowacyjnych projektów oraz możliwości kooperacji inwestorów z przedstawicielami ekosystemu innowacji w AGH. Ważnym elementem spotkania będzie także przedstawienie realnych pomysłów stworzonych przez studentów i pracowników naukowych AGH, którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy intensywnie pracowali nad ich rozwojem.

Podczas Investor Day będzie można:
•    posłuchać pomysłodawców z AGH
•    porozmawiać z funduszami wspierającymi rozwój innowacji,
•    dowiedzieć się jak AGH wspiera przedsiębiorczość.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

Plan wydarzenia