Studenci - aktualności

Wydarzenia

W dniach 6 – 7 kwietnia 2022 r. w AGH, w formie hybrydowej odbędzie się konferencja CEREBRO. Wydarzenie po hasłem Don't close your AIs organizują wspólnie Wydziałowa Rada Samorządu Studentów wydziału EAIiIB oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WIEiT.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzę związaną z cyberbezpieczeństwem, a także sztuczną inteligencją i jej zastosowaniem w różnych dziedzinach życia.

W harmonogramie konferencji znajdą się przedstawiające teoretyczne zagadnienia wykłady oraz warsztaty, podczas których uczestnicy przetestują swoją wiedzę w praktyce.

Wydarzenie odbędzie się hybrydowo: warsztaty zostaną przeprowadzone w formie stacjonarnej, natomiast udział w wykładach będzie możliwy stacjonarnie oraz online. W przypadku nagłego zaostrzenia się sytuacji epidemicznej, która uniemożliwi stacjonarną formę wydarzenia, konferencja odbędzie się zdalnie.