Studenci - aktualności

Wydarzenia

Wszystkich entuzjastów programowania, robotyki i sztucznej inteligencji zapraszamy do udziału w konkursie programistyczno-robotycznym BITEhack (BEST IT Extended Hackathon). Wydarzenie skierowane jest do studentów i odbędzie się w Klubie STUDIO w dniach 14–15 stycznia 2023 r. Zapisy trwają do 18 grudnia.

Zespoły (maksymalnie 4-osobowe) będą miały 24 godziny na opracowanie i przedstawienie innowacyjnego rozwiązania zadanego problemu.

Przewidziano trzy kategorie:

• klasyczną (programowanie w dowolnym języku i przy użyciu dowolnej technologii),
  • robotyczną (zbudowanie i zaprogramowanie od podstaw działającego robota, z kompleksowym wsparciem mentorów i przy użyciu platformy programistycznej, dodatkowych narzędzi, a także innych niezbędnych komponentów),
  • AI (stworzenie kompletnego rozwiązania informatycznego, procesu lub obiektu dynamicznego przy pomocy najnowszych technologii opierających się na sztucznej inteligencji; rozwiązanie musi spełniać założenia określone w temacie kategorii, ogłoszone w chwili rozpoczęcia wydarzenia).

Podczas przerw będzie okazja porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami. Partner Główny – IBM – przeprowadzi speed recruitment.

Prace zespołów oceniać będzie jury składające się z przedstawicieli partnerów wydarzenia oraz pracowników naukowych AGH.

Organizatorem BITEhack jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH.

Szczegółowe informacje, regulamin, zapisy