Studenci - aktualności

Wydarzenia

W dniach 30 marca – 1 kwietnia 2023 r. w Auditorium Maximum UJ odbędzie się 18. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Podczas trzech dni wykładów i warsztatów będzie można poznać najróżniejsze aspekty informatyki i nowych technologii.

Jak co roku nie zabraknie wybitnych, cenionych w środowisku IT specjalistów i ekspertów. Uczestnicy wysłuchają prowadzonych przez nich prelekcji oraz wezmą udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności.

Udział w festiwalowych wydarzeniach jest bezpłatny. Zapisy obowiązują tylko na zajęcia warsztatowe. W wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, niezależnie od wieku czy wykształcenia, liczy się wyłącznie pasja.

Organizatorami Studenckiego Festiwalu Informatycznego są: Koło Studentów Informatyki UJ, Koło Naukowe BIT AGH, Koło Naukowe i::team UEK, Koło Naukowe Informatyki PK, Koło Naukowe Epicentrum EPI UJ.