30.10.2020

XXII konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH”

Stowarzyszenie „Studenckie Towarzystwo Naukowe” oraz Akademia Górniczo-Hutnicza ogłaszają organizowany pod patronatem Rektora AGH XXII konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH".

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach:

• najlepsza praca teoretyczna,
  • najlepsza praca aplikacyjna.

Uczestnikami konkursu mogą być studenci AGH, którzy zdali egzamin dyplomowy magisterski w regulaminowym terminie. Laureaci otrzymają statuetki i medale oraz nagrody pieniężne. Prace należy składać w sekretariacie Stowarzyszenia (bud. B-4, pok. 309) do 30 października br.

Wyróżnione prace będą prezentowane na specjalnej wystawie w Bibliotece Głównej AGH. Wręczenie nagród i statuetek „Diamenty AGH" dla zwycięzców konkursu odbywa się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem dostępne są na stronie internetowej www.stn.agh.edu.pl.