27.04.2020

Women in Tech Days 2020 – festiwal on-line dla kobiet w technologiach

27-29 kwietnia 2020 r. odbędzie się w wersji on-line Women in Tech Days. Wydarzenie skierowane jest do studentek uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski.

W ramach on-line Women in Tech Days zostaną zrealizowane warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, spotkania (1:1) z mentorami – pracownikami najlepszych firm technologicznych (m.in. Intel, Ericsson, Goldman Sachs, Accenture), doradztwo karierowe i wiele innych. W wydarzeniu wezmą udział wybitne osobowości świata tech, m.in. Ewa Maciaś, szefowa inżynierów z Google, i dr hab. Aleksandra Przegalińska, badaczka sztucznej inteligencji z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Massachusetts Institute of Technology.

Women in Tech Days jest organizowany przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” w ramach programu IT for SHE adresowanego do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych.