02.02.2021

Konkurs dla Młodych Inżynierów

Do 2 lutego 2021 r. można nadsyłać zgłoszenia do IV edycji ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Inżynierów, organizowanego w ramach programu Builder For The Future. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i promocja najlepszych projektów na łamach miesięcznika „Builder”.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie będące studentami I oraz II stopnia studiów o kierunku architektura lub architektura i urbanistyka oraz budownictwo, a także absolwenci tych kierunków niezależnie od miejsca zatrudnienia, pod warunkiem, że nie ukończyli 35. roku życia.

Studenci i absolwenci kierunku Budownictwo z AGH mogą wystartować w dwóch kategoriach:

Kapitułę konkursu tworzą wybitni polscy architekci i inżynierowie o uznanym dorobku twórczym, którzy wyłonią autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

W ubiegłorocznej edycji konkursu II miejsce oraz wyróżnienie w kategorii „Wyzwanie Młodego Inżyniera” uzyskali członkowie Koła Naukowego Mechaniki Konstrukcji „Aksjator” działającego przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii.