24.06.2021

Knovel – szkolenia dla studentów

Biblioteka Główna AGH zaprasza studentów do udziału w webinariach dotyczących pełnotekstowej bazy Knovel, organizowanych przez firmę Elsevier. Webinaria odbędą się 22 i 24 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00 i będą prowadzone w języku angielskim.

Baza Knovel obejmuje podręczniki, książki, wydawnictwa techniczne i materiały konferencyjne m.in. z dziedziny ceramiki, inżynierii materiałowej, inżynierii lądowej, nauk o Ziemi, elektroniki, inżynierii środowiska, mechaniki, metalurgii, wiertnictwa i wydobycia.

• 22 czerwca – Knovel for students, part 1
    tematyka: wskazówki dla studentów pierwszego i drugiego roku studiów – jak znaleźć w Knovel pomocne informacje (tekst i dane numeryczne), które są uzupełnieniem programów inżynieryjnych
    Rejestracja

• 24 czerwca – Knovel for students, part 2