„Wibroakustyka urządzeń energetycznych w praktyce” – wykład

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w cyklu wykładów Akademii Centrum Badawczego ABB. Pierwsze zajęcia pt. „Wibroakustyka urządzeń energetycznych w praktyce” odbędą się 21 marca 2018 r. o godz. 15:50.

Akademia ABB to cykl otwartych wykładów, które pracownicy Centrum Badawczego ABB dedykują studentom kierunków technicznych. Organizator przybliży przyszłym inżynierom zagadnienia i wyzwania z jakimi można się spotkać pracując nad rozwojem nowoczesnych technologii.

W tym roku, z myślą o uczestnikach, zaplanowane zostały cztery spotkania, które poruszą m.in. zagadnienia hałasu generowanego przez urządzenia elektryczne, obecnych trendów i wyzwań na rynku odnawialnych źródeł energii oraz kwestii efektywnego ładowania samochodów elektrycznych.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie: www.abb.pl/akademia