04.03.2019

„Welcome to AGH UST” – aplikacja mobilna dla studentów


„Welcome to AGH UST” to aplikacja stworzona z myślą o wszystkich zagranicznych studentach i kandydatach na studia w Akademii Górniczo-Hutniczej, której głównym celem jest pomoc w poruszaniu się po kampusie uczelni.

Aplikacja powstała w ramach projektu „JOIN US - All Great Stories Begin Here!”, który jest odpowiedzią na wzrastającą w uczelni liczbę studentów zagranicznych i konieczność zapewnienia im wsparcia w okresie kształcenia.

W aplikacji można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, w tym godziny otwarcia dziekanatów, lokalizacje budynków AGH (wydziałów, akademików, obiektów sportowych, klubów studenckich, punktów ksero, stołówek i wielu innych) z możliwością wyznaczania tras, wydarzenia i aktualności dotyczące życia studenckiego, a także informacje o Krakowie i jego najciekawszych zakątkach.

Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej – i została przystosowana na telefony z systemem Android i iOS.

Aplikację mobilną 'Welcome to AGH UST" można pobrać na stronie welcome.agh.edu.pl

 

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.