Vademecum studenta 2017/2018 – dla rozpoczynających studia w AGH

Dla wszystkich młodych ludzi, którzy w bieżącym roku akademickim rozpoczynają studia w Akademii Górniczo-Hutniczej Dział Informacji i Promocji przygotował specjalną publikację pt. Vademecum Studenta 2017/2018.

Zebrane są tam najważniejsze informacje o uczelni, począwszy od jej historii, organizacji i najważniejszych uroczystości, poprzez m.in. opisy dostępnych programów stypendialnych, rady dotyczące ubezpieczeń, służby zdrowia czy pomocy materialnej, aż po informacje np. o klubach studenckich. Studenci pierwszego roku dowiedzą się też gdzie szukać pomocy w znalezieniu staży, praktyk lub pracy, a w poruszaniu się po kampusie pomoże im mapka.

Vademecum studenta 2017/2018 jest dystrybuowane przez wszystkie wydziały w formie drukowanej. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie internetowej (Vademecum Studenta 2017/2018 plik pdf).

Wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z uczelnianymi wydarzeniami i ciekawostkami mogą obserwować profile AGH na portalach społecznościowych: