V edycja konkursu „Studencki Nobel 2013”

Od 1 do 31 marca br. najlepsi polscy studenci mogą zgłaszać swoje kandydatury do piątej edycji konkursu „Studencki Nobel 2013".

Kandydaci będą oceniani pod kątem wszechstronności m.in. naukowej, społecznej, a także biznesowej. Kryteriami wyboru laureatów są m.in. wyniki ze studiów, aktywność naukowa i społeczna, udział w konferencjach, sympozjach, publikacje naukowe, referaty, a także znajomość języków obcych oraz odbyte praktyki, staże i praca.

Przypomnijmy, że zdobywcą „Studenckiego Nobla 2012" i nagrody w wysokości 10 tys. zł został Maciej Besta z Akademii Górniczo-Hutniczej w im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Konkurs na najlepszego studenta w Polsce organizowany jest od 2009 r. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Szczegółowe informacje na studenckinobel.pl